Strona zarządzania danymi osobowymi

Ta strona umożliwia Ci zarządzanie Twoimi danymi osobowymi, które przechowujemy na potrzeby realizacji zamówień
Po dokonaniu wyboru zostanie przesłany link weryfikacyjny.

Uzyskaj Twoje dane

Uzyskaj kopię Twoich danych osobowych, które zgromadziliśmy

Edytuj dane

Żeby edytować swoje dane musisz być zalogowany

Wymaż dane

Usuń swoje dane włącznie z kontem i innymi powiązanymi danymi (historia zakupów itp.). Dane zostaną całkowicie usunięte z naszego sklepu. Jeśli je usuniesz a będą nam potrzebne do zrealizowania zwrotu towaru lub zwrotu pieniędzy, nie będziemy w stanie tego zrobić.

Zastrzeż przetwarzanie danych

Zastrzeżenie danych osobowych jest alternatywą do opcji "Wymaż dane". Dalej będziemy przetrzymywać Twoje dane, ale nie będziemy ich przetwarzać do czasu gdy nie wycofasz tej opcji. Jeśli Twoje dane będą potrzebne do przetworzenia zamówienia, zwrotu pieniędzy lub zwrotu towaru, nie będziemy w stanie dla Ciebie tego zrobić.

Cofnij zastrzeżenie przetwarzania danych

Twoje zastrzeżenie do przetwarzania Twoich danych zostanie zniesione i dalej będziemy mogli je przetwarzać na potrzeby realizacji oraz obsługi zamówień

Wycofaj zgody na przetwarzanie danych

Wycofaj zgody na przetwarzanie Twoich danych zgromadzonych na potrzeby realizacji oraz obsługi zamówień. Twoje konto oraz wszystkie powiązane z nim dane zostaną usunięte. Jeśli Twoje dane będą potrzebne do przetworzenia zamówienia, zwrotu pieniędzy lub zwrotu towaru, nie będziemy w stanie dla Ciebie tego zrobić.
Adres email zostanie użyty do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie oraz żeby wysłać link autoryzacyjny.